Zastřešení rovné

Rovné zastřešení bazénu

Využijte místo na své zahradě stylově. Budete-li se chtít koupat, stačí jednoduše odsunout zastřešení i se zahradním nábytkem.

Konstrukce pro rovné zastřešení bazénů je svařována z masivních hliníkových profilů. Nabízí jednoduchý posuvný systém po hliníkové koleji. Nosnost zastřešení bazénu je 150 kg/m2. Jedná se o velmi oblíbené zastřešení, které dá bazénu tu pravou „třešničku na dort“. 

Konstrukce zastřešení bazénů má z vnitřní strany polykarbonátovou deskou, která slouží jako parozábrana a izolace. Na vrchní část je možné dát dřevěné palubky, které budou opatřené olejovým nátěrem. I když prší, tak se o zastřešení bazénu nemusíte bát, protože dešťové srážky jsou odváděny spádem směrem ven ke kolejnicím.

Pojezd zastřešení bazénu může být buď manuální nebo elektrický. Při výběru elektrického pojezdu je nutné odvodnit jímku k instalaci plastové jímky, ve které bude instalován motor na 220V. Napojení je na proudový chránič. Zastřešení bazénů má 4 bezpečnostní čidla, které při narušení zastaví motor. Zastřešení je možné ovládat na dálkové ovládání.

Stavební připravenost: Betonový ochoz kolem bazénu + piloty do prostoru odsunu. Piloty v rozteči 1 m, hloubka 50 cm (2 x ztracené bednění) v rovině – 65 mm oproti požadované rovinnosti kolejnice. Na tyto piloty se našroubuje podkladový AL profil 120 x 60 mm a následně pak kolejnice s rozměrem 120 x 27 mm.

Dle velikosti bazénu můžete zvolit potřebný počet segmentů od jednoho až po tři. 

 

Rozpětí zastřešení na jeden segment může být až 10 metrů.

Na zastřešení je možné nainstalovat buď umělý trávník nebo terasové prkna od našeho dodavatele – https://www.tynest.cz