Pultové – rovné zastřešení

Na rovné zastřešení bazénů používáme –  hliníkové slitiny EW6061T6. Rozměry hlavního nosnýho profilu jsou 98x60x4, 56x56x3. Kolejnice má šířku 120mm x 23mm, podkladový profil 50mm x 100mm x 2mm. Kotevní materiál je nerez.

Konstrukce pro zastřešení bazénů je svařována z masivních hliníkových profilů. Nabízí jednoduchý posuvný systém po hliníkové koleji. Nosnost zastřešení bazénu je 100 kg/m2. Jedná se o ojedinělý výrobek na trhu, který jinde nenajdete.

Využijte místo na své zahradě stylově. Budete-li se chtít koupat, stačí jednoduše odsunout zastřešení bazénu i se zahradním nábytkem.

zastreseni6

Konstrukce zastřešení bazénů má z vnitřní strany polykarbonátovou deskou, která slouží jako parozábrana a izolace. Na vrchní část je možné dát dřevěné palubky, které budou opatřené olejovým nátěrem. I když prší, tak se o zastřešení bazénu nemusíte bát, protože dešťové srážky jsou odváděny spádem směrem ven ke kolejnicím.

Free space nabízíme v klasických rozměrech:

– 3×6 metru
– 3,5×7 metru
– 4×8 metru
maximální rozměr 8×8 metru

Pojezd zastřešení bazénu může být buď manuální nebo elektrický. Při výběru elektrického pojezdu je nutné odvodnit jímku k instalaci plastové jímky, ve které bude instalován motor na 220V. Napojení je na proudový chránič. Zastřešení bazénů má 4 bezpečnostní čidla, které při narušení zastaví motor. Zastřešení je možné ovládat na dálkové ovládání.

OBLOŽENÍ

Dřevěné palubky – terasovky mají rozměr 28 x 145 x 4 m – použité borové dřevo, které je ošetřené olejovým nátěrem dle zvoleného odstínu. Ceny naleznete v ceníku, obsahují tento materiál. Kalkulovaná cena je 300,-Kč/m2. Palubky z borového dřeva jsou mastné a obsahují smolu. Při pravidelné údržbě – nátěru venkovní strany, výrazně prodloužíte životnost zastřešení bazénu.

vzorník zastřešení bazénů

Palubky mohou být také plastové, venkovní, poté se však cena zvýší o 540,-Kč/m2, tzn. že celková cena bude 800,-Kč/m2. Běžná cena činí 980,-Kč/m2.

zastreseni1

Nabízíme také výrobu hliníkových podest – roštů pro instalaci palubek, s tím, že bude zachována výška pevné a posuvné terasy zastřešení.

Na zastřešení je možné nainstalovat umělý trávník.

zastreseni1

Stavební připravenost: Betonový ochoz kolem bazénu + piloty do prostoru odsunu. Piloty v rozteči 1 m, hloubka 50 cm (2 x ztracené bednění) v rovině – 65 mm oproti požadované rovinnosti kolejnice. Na tyto piloty se našroubuje podkladový AL profil 120 x 60 mm a následně pak kolejnice s rozměrem 120 x 27 mm.

Zde se můžete podívat na videa, jak posuvné zastřešení bazénů funguje.

zastreseni1

zastreseni1

zastreseni1

Objednávat můžete zde