Modely bazénů

MODELY BAZÉNŮ

Victoria

Novinka pro rok 2019. Malý, ale velký obdélníkový bazén s neklouzavým rohovým schodištěm, který zabírá minimum prostoru v bazénu a zároveň slouží jako pohodlný vstup.

Délka:7,40 m
Šířka:3,60 m
Hloubka:1,50 m
victoria

Lago

Bazén Lago je velký osmimetrový bazén, nabízející příjemný vnitřní prostor pro vodní aktivity. Bazén je vybaven širokým pohodlným schodištěm, které nabídne příjemné posezení a relaxaci.

Délka:           7,90 m
Šířka:            3,30 m
Hloubka:      1,45 m 

lago

Lima

Obdélníkový bazén středních rozměrů s oboustranným rohovým schodištěm, které minimálně ubírá plochu bazénu a zároveň plní funkci pohodlného vstupu do bazénu. Schodiště je propojeno pohodlnou relaxační lavicí s možností instalace perličkové lázně a hydromasáže.

Délka:          6,20 m
Šířka:           3,00 m
Hloubka:     1,50 m

Kaspik

Obdélníkový bazén srovnatelné velikosti jako bazén Lima s pohodlným protiskluzovým schodištěm, které je možno vybavit perličkovou lázní. 

Délka:          6,20 m
Šířka:           2,90 m
Hloubka:     1,40 m

Como

V bazénu Como se budete cítit klidně, protože nabízí dostatek prostoru pro vodní aktivity. Kromě toho je tento bazén vybaven pohodlným širokým schodištěm, které lze také použít jako pohodlné sedadlo.

Délka:          6,50 m
Šířka:           3,00 m
Hloubka:     1,35 m

Relax

Bazének určený k posezení a relaxaci, ve spojení s bohatou vybaveností, ohřevem vody a kvalitní filtrací je ideálním pro aktivní odpočinek.   

Délka:          2,95 m
Šířka:           2,35 m
Hloubka:     0,90 m

Reno

Novinka pro rok 2019. Malý a přesto velký obdélníkový bazén s rohovým protiskluzovým schodištěm, které minimálně ubírá plochu bazénu a zároveň plní funkci pohodlného vstupu. 

Délka:          5,50 m
Šířka:           2,90 m
Hloubka:     1,40 m

    Podívejte se do našeho katalogu
Přeložit
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://bohemiaspace.cz/modely-bazenu">
Instagram